Taksipos Dönemi

VakıfBank’ın İstanbul’da başlattığı “TaksiPOS” uygulamasıyla müşteriler, taksi ücretini kartla ödemenin yanı sıra ihtiyaçlarına cevap verecek bilgi hizmetinden de faydalanabilecek.

Düzenlenen tanıtım toplantısında verilen bilgiye göre, ilk etapta İstanbul’da 400 takside yer alacak olan TaksiPOS hizmetinin diğer büyük şehirlere de kısa bir süre içinde taşınması planlanıyor ve TaksiPOS hizmeti veren taksi adedinin toplamda 2 bine ulaşması hedefleniyor.
Xenon far 165 tl

Dünyada farklı alanlarda kullanılan Multimedya POS terminalleri Türkiye’de taksilerde “ilk” defa kullanılıyor. Uygulamayla, taksideyken şehirdeki etkinlikler, döviz, borsa ve uçuş bilgilerine ulaşılabiliyor ve taksi ücreti kart ile ödenebiliyor.

TaksiPOS’larda VakıfBank bankomat ve kredi kartları ile birlikte tüm yurt içi ve yurt dışı diğer banka kartları da geçerli oluyor. Temassız kartların da kullanılabildiği uygulamada, 35 lira ve altı işlemlerde hızlı ödeme gerçekleştirilebilecek.

VakıfBank kredi kartı sahipleri TaksiPOS’lu taksilerde bankanın sunacağı olanaklardan da faydalanabilecek. Banka bugün itibariyle 1 ay süreyle VakıfBank kredi kartı sahibi müşterilerinin TaksiPOS üzerinden yapacakları harcamaların yüzde 10’u değerinde Worldpuan verecek.

Türkçe’nin yanı sıra İngilizce, Fransızca ve Almanca olarak da hizmet veren TaksiPOS’lu taksiye binecek turistler TaksiPOS hizmetlerinden faydalanabilecek.

“TAKSİPOS, ATTIĞIMIZ EN YENİLİKÇİ ADIMLARDAN BİRİDİR”

VakıfBank Genel Müdürü Bilal Karaman, dünyada çeşitli alanlarda kullanılan Multimedya Pos teknolojisi olanaklarından Türkiye’deki taksilerin de faydalanmasını sağladıklarını vurgulayarak, şu değerlendirmede bulundu:

“Böylece VakıfBank olarak şubelerimizde verdiğimiz hizmetle sınırlı kalmayıp, şube dışı kanallarda da müşterilerimize daha kaliteli hizmet verme çalışmalarımıza devam ediyoruz. TaksiPOS bu anlamda attığımız en yenilikçi adımlardan biridir. Verdiğimiz hizmetlerle ülkemiz ekonomisinin gelişmesine ve dünya ekonomisiyle bütünleşmesine destek olmanın gururunu yaşadığımız 55. yılımızda müşterilerimize çağın gerektirdiği doğrultuda yenilikçi ürün, hizmet ve teknolojimizi sunmaya devam edeceğiz.”

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: