Simav Tanıtım Atağında

Simav Belediyesi ilçesini tanıtmak için Türkiye’nin dört bir yanında açılan fuarları hiç kaçırmıyor. Son olarak Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde açılan üç günlük “Ege İlleri Fuarı”na katılan Simav Belediyesinin tanıtım standına, Ankaralıların yanı sıra siyasetin duayenleri de yoğun ilgi gösterdi.

İlçede jeotermal enerjiye dayalı yatırımların ön planda tutulduğu Simav Belediyesinin standını ziyaret eden eski İçişleri ve Maliye Bakanı İsmet Sezgin ile Ekonomiden Sorumlu eski Devlet Bakanı Ufuk Söylemez, bu yıl ki yaz tatillerini ailesi ve çocuklarıyla birlikte doğal güzelliklerine hayran kaldıkları Simav’da geçirmeyi planladıklarını bildirdi.

Simav’ı herkesin tanıyıp bilmesi gerektiğini vurgulayan Ege’nin tanınmış isi siyasetçisi Sezgin ve Söylemez Egeliler olarak Simav’ı ve elinde bulundurduğu doğal güzellikleriyle termal zenginlikleriyle doğal güzelliklerini ve her türlü hastalığa çare Eynal Kaplıcalarını yakından tanımak istediklerini kaydetti. Sezgin ve Söylemez, Türkiye’nin de Simav’ı yakından tanıması gerektiğini kaydetti.

Simav Belediyesinin Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen 3 günlük “ Ege İlleri Fuarı”ndaki standının ziyaretçi rekoru kırdığı bildirildi. Öte yandan Simav Belediye Standında sergilenen Simav Kiliminin görevliler tarafından DP Genel Başkanı Hüsamettin Cindoruk’a hediye edildiği öğrenildi. Cindoruk’un jest karşısında DP’nin kalesi Simav’a en yakın zamanda ziyaret gerçekleştirmeyi planladığı bildirildi.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: