Sanal Dayı Ortadoğu'da

Bissürü ortadoğu senaryosu okudum da bu kadar vurucusunu görmedim. Ya Ahmedinacad da yahudiyse artık! Neyse devamını okuyunca anlarsınız ne demek istedimi


İSRAİL’DEN
ALINAN ULTRA GİZLİ İSTİHBARAT

İSRAİL, meşhur o eselerde olduğu gibi THE JEWİS ÜTOPİA/SİYONİST ÜTOPYA İÇİN, siyonizmi benimsemeyen Musevi halkın yanın da tüm dünyayı ateşe atmaya/kıyamete zorluyor…

Kur’an-ı Kerim’de belirtilen ve DUHAN SURESİNDE SIRLANAN birçok hadise NÜKLEER BİR KABUS olarak insanlığı bekliyor!

1.Dünya savaşı OSMANLI’YI yıkmak ve FİLİSTİN’İ ele geçirmek için planlandı.

2.Dünya savaşını Yahudi Hitleri kullanarak Avrupa’da yaşayan Yahudileri Filistin’e göçe zorlamak için planladılar.

3.Dünya savaşını Armegedon’u da dünyayı ele geçirmek için planladılar.

HİTLER’İN ROLÜ AHMEDİ NEJAT’TA!..

3. Dünya savaşında Hitler rolünü oynayacak TAYLASANLI YAHUDİ AHMEDİ NEJAD’ dır. ( Peygamber Efendimizin (sav) bildirdiği ” ACEM TARAFINDAN ÇIKACAK 70.000 YEŞİL TAYLASANLI YAHUDİ; MEHDİ’YE KARŞI ÇIKAR hadisini bizden iyi değerlendirdikleri için vakit yaklaşınca AHMEDİ NEJADI devreye koydular. Dünya kamuoyunda İran’ın İsrail’e düşman tavırlarını sergileyerek yaptıkları zulme savunma adını vererek kendilerini haklı çıkaracak bir oyun sergiliyorlar. (www.hakanyilmazcebi.com )

İRAN’LA İSRAİL ARASINDAKİ

DANIŞIKLI NÜKLEER OYUN

Bu plan dahilinde YAHUDİ SİON PERGELİNİN bir ayağını İRAN’A bir ayağını TÜRKİYE üzerine koydular ve bu pergelin ayakları İRAN’IN nükleer çalışmaları bahane edilerek (şu anda dünya üzerinde hangi ülkede olursa olsun nükleer teknoloji tamamen İsrailin kontrolündedir. İRAN’a da el altından bu teknolojiyi Yahudiler vermektedir.)

KÜRTLER SATILACAK!

KUMPAS KAMPANYASI başlayınca İRAN TÜRKİYE, arada kalan LÜBNAN, SURİYE ve IRAKTA pergelin arasında sıkışacaktır. O zaman Kürtler oyuna geldiklerini anlayacak ama iş işten geçmiş olacaktır. Ürdün’ü bu pergel kıskacının dışında tutmamızın sebebi Ürdün Kralı Abdullah, İsrail’in önünde diz çökerek ülkesini İsrail’in bir eyaleti ilan etmiştir zaten annesi Yahudi olmasından dolayı kendiside Yahudi’dir.

PARA NİYE ÇEKİLDİ?!

Dünya üzerinden parayı çekmeleri de devletleri madden çökertip savaşa zorlamak içindir. İsrail bu savaşta Arap ülkelerini tamamen pasifize etmiştir. SUUDİ ARABİSTAN, KUVEYT, UMMAN, BAE, KATAR VE MISIR KRALI VE DEVLET BAŞKANLARI NESEBEN YAHUDİDİR, yönetimleri altındaki halkaları bu devletlerin bizzat yönetenleri tarafından katledilmesi ARMEGEDDON PLANI içindedir.

TÜRKİYE’Yİ SÖZDE HEDEFTEN SAPAN

FÜZELERLE İRAN’A VURDURTACAKLAR!

GEÇENLERDE GÜNEYDOĞU’DA BİR KÖYE DÜŞEN İRAN BOMBALARINI HATIRLAYIN!.

O BİR BÜYÜK YANLIŞA ALIŞTIRMAYDI?!

İRAN TÜRKİYE’Yİ BOMBALADI!

11 Mayıs 2009 Pazartesi 20:05

İran topçusu, Türkiye topraklarına ateş açtı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Hakkari’de düşen İran mermileri korkuttu.

Esendere merkezine yaklaşık 3 kilometre uzaklıkta bulunan 34 haneli mahallede oturanlar korku ve panik içerisinde beklerken, ilk havan mermisi atışından 3 saat sonra saat 12.30’da yine havan atışları oldu. Sabah mermilerin düştüğü aynı bölgeye, öğle saatlerinde de 4-5 havan mermisi düştü. Bölgede geniş önlem alınırken, köye giriş ve çıkışlar da yasaklandı. Yörede oturanlar havan topu atışları nedeniyle büyük korku yaşadıklarını, evlerinde çatlakların meydana geldiğini savunurken, yetkililerden bir an önce soruna çözüm bulmasını istedi. (www.hakanyilmazcebi.com )


İRAN topçu birliklerinin Hakkari’nin Yüksekova İlçesi’nin sınır kesimine 15 dakika kadar topçu ateşi açtığı ileri sürüldü.


Yerel kaynaklardan alınan bilgiye göre Türkiye’nin İran’a açılan Hakkari’nin Yüksekova İlçesi’ne bağlı Esendere Sınır Kapısı yakınlarında bugün saat 09.30 sıralarında ateş açıldığı iddia edildi. İran sınırında bulunan Esendere’ye
3 kilometre uzaklıktaki Sarıyıldız Köyü’nün 500- 600 metre uzağına 7- 8 havan mermisi düştüğü bildirilirken, İran’ın beklenmeyen bu tutumu üzerine askeri ve sivil yetkililer harekete geçti. İran topçusunun kendi topraklarında sık sık terörist eylemlere girişen terör örgütü PKK’nın kolu PJAK’ üye teröristlere karşı ateş ateş açtığı sanılıyor.


(BU YAZI 2006’DA www.netpano.com da YAZILDI!!)

İRAN MAKAS’A GİRECEK! TÜRKİYE VURULACAK!!!

Uluslararası stratejiyi takip, “şeytanı takip” kadar zordur… Ne zaman değişeceği ve sizi ne zaman satıp, çırak çıkaracağı bilinmez… Sadece saha ve masada/arşiv yaptığınız enformasyonla muhaberat/istihbarat yapamazsınız.


Elektronik ve sinyal istihbarat çapınızı ve kontr operasyon için plan ve strateji bilginizi artırır ancak, “METAFİZİK İSTİHBARAT” kullanmadan kimse uluslararası strateji de başarılı olamaz. “Kıyamet kuşağı insanlarının Metafizik İstihbarat” ile ilgili çalışmaları, “BABİL”de, Harut ve Marutisimli iki insan görünümlü varlıkla başladı. Bunlar “Şeytansı” değil, “Rahmani” varlıklardı ve yeryüzünde bu ilmi talep edenleri bozgunculukta kullanmamaları için uyarıyor, ondan sonra yetenekli olanlara öğretiyorlardı. Allah yeryüzüne böyle bir ilim koymuş hala daha “çapsız/maddeciler”ki biz onlara “oyuncak severler” diyoruz inkâr ededursun; insanoğlu kaşarlı EGO/Tanrısallaşma histerisiyle bu ilmi önceleri kadın ve kocası arasını ayırtmakta kullanırlarken zamanla uluslararası stratejide kullanmaya kadar işi ilerlettiler… Bakınız zaten Şeytan (Evvel de Cinler alemi dönemindeki ismi EL-HARİS’ti ve faydalı bir mahluktu ancak Adem’i kıskanarak hayatına bir makas attı) başlı başına bir METAFİZİK İSTİHBARATÇIDIR!. Tüm kuvvet ve kudreti “İSMİ AZAM” denen Allah’ın çok çok özel bir takım isimlerini bir araya getirerek yaptığı “ritüelden” gelir.

Bu dua ve ritüel sonucu tüm kainatı aşağı yukarı “7 saniye” de gezer ve rapor alır. Ancak kudret ve kuvvet yine Allah’tan tabii! Ancak kullanma ehliyetini ŞEYTANLIK sıfatıyla yürütüyor ki buna izinli!… O şeytanlığını insanoğlu da Allah’ın Halifeliğini yapacak/ yapmalı zira ELEST MECLİSİNDE yapılan vazife taksimi bu!.. Tabii, bu alanda Cinlerden olmasının veee o buudda yaşamasının büyük avantajları var gibi görünse de o buud da ve yeteneklerde hareket eden müsbet kuvvetlerde vardır. “EL-HADİR”, Anadolu coğrafyasında bilinen ismiyle “HIZIR/HIDIR” , tıpkı Noel baba gibi tonton, insanların yardımına koşan sevimli ihtiyar olarak bilinse de asıl vazifesi ve statik olmayan görüntüsü bu değildir. O, GİZLİ/ÖRTÜLÜ HARBİN BAŞKOMUTANIDIR! Anadolu Erenlerinin yani “KOLONİZATÖR TÜRK DERVİŞLERİNİN” tüm dünyadaki ÇARIKLI GENEL KURMAY’ın (ÇARIKLI ERKAN-I HARP)’İN başkomutanı; Zaten buud değiştirmeden evvel; Dünya’ya hakim olan birkaç liderden biri olan Hz. ZÜLKARNEYN’nin teyzesinin oğlu olup aynı zamanda “ordularının da başkomutanıydı!..” Konuyla bağlantısı çok var, EVET ama… Şimdilik bu açıklamalar burada sabit kalsın biz biraz başlıktan daha direkt ifadelerle bahsetmeye çalışalım: (www.hakanyilmazcebi.com )

(….) “Ankara’da BİR MİLLETTEKİYLE ZİHİN KONTROL ÇALIŞMALARI hususunda bir araya gelen ekibin içindeyiz. Sohbet geniş açılardan yapıldı. İki profesör ve benim gibi meraklı üç kişi. Milletvekili arabayı hazırlamaya gitti, diğerleri de kendi yoluna. MASADA AZERİ PROFESÖRLE ben kaldım. Prof, Ahmedi Necat’a benzeyen nükleer enerji çok mütevazı birisi. Fırsat bulup kafamdaki İRAN’IN İSFAHAN’DAKİ NÜKLEER ÇALIŞMALARI HAKKINDA DETAY SORDUM:

Şaaakkk diye şu cümle: “

o çalışmalar Türkiye’ye karşı yapılıyor, başka hesaplar var…”.

Doğrusu, Gece gördüğü rüyayı anlatmamasına rağmen, hem rüyası deşifre olmuş hem de yorumun almış adam gibi afalladım.” Nitekim benim elimdeki bilgiler fizik ötesi kaynaklara ait derlemelere dayanıyordu. Ayrıca, Muhyiddin Arabi Hazretlerinin çırağı rollerinde de değildim. Halk Bilimcilik yapıyorken edindiğimiz atiye ait malumat-ı beşer di yani…

Derdim de; bu atisel malumat-ı beşeri fizik verilerle birleştirip gelecekle ilgili sağlıklı bir analiz yapma temayülüydü. (…) Muhabbetin gerisi şimdilik kalsın ancak… Bakınız değerli okuyucum: “İSFAHAN gizli Yahudiler için (lütfen bizdeki dönmeleri ve üslerini hatırlayın) stratejik stratejik bir üstür. Tıpkı Gürcü Yahudisi, Stalin’in Gürcistan’dan çıktığı “o bölge” gibi kara büyüyü ve zihin kontrol çalışmalarını en güçlü tuttukları bir bölgedir. Ve sayıları 70 binden fazladır ve Molla rejimi içinde “harika derecede” kamufledirler. İran’ın yarın Türkiye’ye karşı dönecek politikalarına egemen olacak kadronun gayrimeşru her türlü ilişkisinin belgeleri ellerindedir. Hatta İngiliz Bankalarındaki hesapları bile!.. Bu yüzden de elleri sağlamdır. (www.hakanyilmazcebi.com )

Tüm dünya İSRAİL-İRAN gerginliğini yanlış okuyor. Sözde İslam alemi içinde İran, Siyonizme karşı bayrak yapılırken karşımıza o sıfatta bir İRAN çıkarmayacaklar. İran halkı bile bu oyunu bilmeden halklar düşman yapılacak. Ayrıca; özellikle RUSYA’nınAsrın Tilkisi Putin” üzerinden İran’a desteğinin arkasında Siyonist İsrail Belletmenleri vardır. Putin, bir “KABAL METAFİZİK İSTİHBARATÇISIDIR”. Dünyanın hemen hemen bütün liderlerini cebinden çıkaracak gizli ilimlere sahip birisidir ve bu konuda sürekli olarak kendini yeniliyor!.. Lütfen “İSRAİL A PLANI’ üzerinde bira kafa yorun ve makas atma” deyimine biraz çalışın. Bakınız bendeniz, Zonguldak’ta, kömürden dolayı, bu “demiryolu ve tüneller şehrinde” büyüdüm. 10 bin km’lik dümdüz bir yolun 70 cm’lik bir rayla makas atılarak koskoca bir treni ve içindekileri nasıl başka bir yola çevirdiğini pek çok kez izledim. FERDİ VE MÜNFERİT/ GLOBAL DÜNYA “70 CM’LİK MAKASLARLA” yönlendiriliyor.

NİCE TOPLUM VEYA CEMAT LİDERLERİ BİNLERCE KİLOMETREYİ BU “70 CM’LİK MAKASLARA” GİREREK HEBA ETMİŞLERDİR!!!

İRAN, MAKASA GİRECEK!

TÜRKİYE, İSTANBUL’DAN VURULACAK!..

(www.hakanyilmazcebi.com )

2009 sonuna doğru vebanın ve (TEL-AVİV LABARATUARLARINDA ÜRETİLMİŞ MİKROPLARLA diğer hastalıkların hızla yayılmasını planlamaktadırlar.) Sonra İran’la başlatacakları nükleer çatışmada TÜRKİYE, IRAK VE SURİYE VURULACAK VE DÜNYA KAMUOYUNA FÜZELERİN HEDEFLERİNİ ŞAŞIRDIĞI KILIFINI UYDURACAKLAR dolayısıyla bu devletler savaşta zayıflatılmış olarak yerini alacaklardır. Eğer bu planları tutmayıp savaş aleyhlerine dönerse son planları şudur.

SON PLAN

ŞEYTANİ KIYAMET

Sionlar belirledikleri BİRKAÇ BİN AİLEYİ önceden dünyanın güvenli bölge olarak seçtikleri noktalardaki sığınaklarına yerleştirip geride kalan tüm dünya halklarını nükleer terörle yok edeceklerdir, bunların içinde ılımlı Yahudilerde vardır.

SİONLARIN SON KAMİKAZE ADLI PLANIDIR.

SON PLANDAKİ SIĞINACAKLARI YERLER::

* GÜNEY AFRİKA DAĞLARINDA,

* GÜNEY KUTBUNDA,

* ARJANTİNİN GÜNEYİ VE

* AVUSTRALYA’NIN GÜNEYİNDE

Hazırladıkları sığınaklardır buralara 10 yıl yetecek ihtiyaç maddeleri ve araçlar depoladılar. (www.hakanyilmazcebi.com )

KAMİKAZE PLANINDA PATLATILACAK

NÜKLEER FÜZELERİN YERLERİ ŞUNLARDIR.

Kanada’nın doğusu,

ABD’ nin her eyaletindeki en büyük şehirler,

GÜNEY AMERİKA’NIN kuzeyinde kalan devletler,

AVRUPA’DA; Polonya, Bugaristan,

ASYA’da; Türkiye, iran; İsrail, S.Arabistan, Pakistan, Hindistan, Çin Japonya ve Rusya’nın büyük şehirleri.

NOT !-1: Türkiye’yi özellikle İstanbul’dan havaya uçuracak nükler bombalar Haliçte müzelik ayaklar kullanılarak saklanıyor!!!

Bu nükleer patlamalar eş zamanlı olarak planlanmıştır. Ve kendi hesaplarına göre 10 yıl sonra saklandıkları delikten çıkıp dünyaya hakim olacaklar. Hazırladıkları yeni bir teknoloji ile 10 yılda etkisi yavaşlayan, dünyayı sarmış olan nükleer etkileri silecekler.

Tabi bu onların planları ama kısmen tutturacaklar son kamikaze planını uygulamaya fırsat bulmayacaklar Biiznillah.

NOT !-2 : Bu yazı yayınlandıktan bir süre sonra AHMADİ NEJAT indirilirse hiç şaşırmayın!..

HAKAN YILMAZ ÇEBİ– CAFER İSKENDEROĞLU

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: