Liseliler DPÜ'ye Hayran Kaldı

Kütahya’nın Altıntaş Çok Programlı Lise Öğrencileri düzenledikleri gezi kapsamında, okul müdürü Yüksel Kaçmaz, öğretmenleri Meliha Şeker ve Erdal Doğdu ile birlikte Dumlupınar Üniversitesi’ni (DPÜ) ziyaret ettiler.

simav lise dpu dpüDumlupınar Üniversitesi’nin Nevruz etkinliğine de katılan Altıntaş Çok Programlı Lise öğrencileri, Basın ve Halkla İlişkiler Birimi görevlisinin rehberliğinde önce, Rektörlükteki çeşitli birimleri gezerek bilgi aldılar. Rektörlük Şeref Salonundan Kampus Alanını seyreden öğrenciler üniversiteyi hayranlıkla izlerlerken ikram edilen meyve sularını da kampusü şeref salonundan seyrederek içtiler.

Mühendislik Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi ve Laboratuarlarını gezerek bilgi alan öğrenciler Bedesten ve İİBF’ne geçtiler. İİBF’de anfileri giren öğrenciler, anfilerde bir müddet oturarak fotoğraf çektirdiler. Öğrenciler Dumlupınar Üniversitesi Merkez Kütüphane’yi de, Kütüphane görevlisiyle birlikte gezerek kütüphaneden nasıl yararlanılacağı konusunda bilgi aldılar.

Okul Müdürü Yüksel Kaçmaz, ziyaretin amacının öğrencilere Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’nin tanıtmak ve öğrencilere vizyon kazandırmak olarak açıkladı.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: