Haircure Erkek Tipi Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Saç Bakım Seti

Haircure Erkek Tipi Saç Dökülmesine Karşı Bitkisel Saç Bakım Seti(Kuru Ve Normal Saçlar İçin): içeriği 250 ml. şampuan ve 8x 20 ml. Serum.

Çoğunlukla saç kayıpları 20”li yaşlarda başlar ; bu dökülme 40 ”lı yaşlarda da görülebilir.Genellikle şakak ve alın köşe bölgelerindeki saç hattında gerileme görülür.Bu gerileme erişkin erkeklerin %95 ”inde görülmektedir.Gerileme daha ileri safhaya geçebilir veya bu bölgede de kalabilir.

Saç Dökülmesini Nedenleri ;

· Genetik faktörler

· DHT hormonun un olumsuz etkileri

· Stres ve yorgunluk

· Mevsimsel değişiklikler

· Saçlara sıkça ve bilinçsiz yapılan kalitesiz kimyasal işlemler

· Hava kirliliği ,güneş gibi çevresel faktörlerin olumsuzluğu

· Bazı ilaçların yan etkileri

Erkek tipi saç dökülmesi büyük oranda kalıtımsaldır ve genetik olarak kodlanmış dihidrotestesteron hormonunun etkisi sonucu gelişir.Dihidrotestesteron saçın gelişme safhasını kısaltır ve saç köklerinin küçülmesine neden olur.

Haircure Erkek Tipi Saç Dökülmelerine Karşı Bitkisel Şampuan

Kullanım Şekli ; Geliştirilmiş formüllü Haircure Bitkisel Şampuan ıslak saça hafifçe masaj yaparak uygulanır.Yağlı saçlar için her gün ,kuru/normal saçlar için 2 günde bir kullanılması önerilir.Uygulamadan sonra iyi sonuç almak için Haircure erkek tipi saç dökülmelerine karşı geliştirilmiş serum ile kullanılması tavsiye edilir.

Haircure Erkek Tipi Saç Dökülmelerine Karşı Bitkisel Serum

Haircure serum içerdiği bitkisel aktifler sayesinde güçlü olan saç kökleri kuvvetlendirerek gelişmesine yardımcı olur.Saç tellerini uyararak işlevsel fonksiyon kazandırır.İçeriğindeki aminoasitler saç derisini gençleştirerek ,saç oluşumuna ve gelişimine sağlıklı bir ortam hazırlar.Ölmemiş saç foliküllerini güçlendirerek ,canlandırır,hacim katar ve gelişimine destek olur.

Kullanım Şekli ; Geliştirilmiş formülü haircure bitkisel serum saçlar şampuanla yıkandıktan sonra nemli ve temiz saça uygulanır.Yağlı ve Kuru/Normal saçlar için 2 gün ara ile gece yatmadan önce saç diplerine masaj yaparak serum şişesinin 1/3 ”ü kullanılır ,durulanmaz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: